• 22.09.2018
  Что делать, если сломалась бытовая техника

  Что делать, если сломалась бытовая техника Ремонт холодильников в Киеве Сотрудники сервисного центра «Ремонт на дому» в Киеве готовы выехать по указанному в заявке... 
  Читать полностью

 • 18.09.2018
  Товары для творчества

  В магазине «Scraptools» представлен большой ассортимент товаров для творчества, подробнее здесь. Если вы хотите успокоить свои нервы, отвлечься от ежедневных трудностей,... 
  Читать полностью

 • 31.08.2018
  Мяч joma

  Если вы выбираете купить мяч джома — мяч торговой марки «joma» для своего сына, который имеет определенные предпочтение по футбольным командам, то большой выбор продукции... 
  Читать полностью

 • 31.08.2018
  Что учесть при выборе мяча

  В магазине «Soccer-Shop» представлен большой выбор мячей как любительского, так и профессионального класса. На сайте вы сможете купить мяч джома для профессионального футбола.... 
  Читать полностью

Туризм и хобби
Отдых и развлечения
Наука и техника

Курс на зростання. Підготовка до міжнародної виставки InterBuildExpo – 2017 (Оновлено, відео)

У Мінрегіоні відбулося засідання оргкомітету з підготовки міжнародної виставки «InterBuildExpo – 2017», яка має статус найбільшого будівельного форуму року. Виставка традиційно готується ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» та Будівельною палатою України за сприяння Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ (проходить у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» на Нивках).

Оргкомітет очолили співголови: П.С. Шилюк — Президент Будівельної палати України, Герой України і Л.Р. Парцхаладзе — заступник міністра Мінрегіону.

Л.Р. Парцхаладзе у своєму виступі підкреслив важливість проведення будівельної виставки на високому організаційному рівні. Він висловив переконання у тому, що всі заходи за програмою цього форуму будуть змістовними і корисними як для його учасників, так і для гостей, відвідувачів. За словами заступника Міністра, необхідно залучити до виставки більш широке коло представників органів влади, а також бізнесу.

Одне з пріоритетних завдань будівельного блоку Мінрегіону – покращення бізнес-клімату та залучення нових інвестицій у будівництво

З інформацією про хід підготовки заходів виставки виступив Перший віце-президент Будівельної палати України С.Т. Сташевський. За його словами, проведення «InterBuildExpo – 2017», як найбільшої будівельної виставки року, має на меті продемонструвати потенціал будівельного комплексу країни, його спроможність застосовувати в роботі новітні технології і матеріали. На виставці будуть гідно представлені експозиції крупних будівельних компаній – членів Палати, сказав він.

С.Т. Сташевський повідомив, що Палата та її Секретаріат працює над підготовкою круглого столу на тему: «Поліпшення інвестиційного клімату – основа розвитку будівельного комплексу та економіки України в цілому». До виступу запрошені керівники провідних будівельних і проектних організацій, вчені, архітектори, представники місцевих органів влади, громадських організацій, дипломатичного корпусу.

Крім круглого столу передбачаються інші заходи: Міжнародні дні дизайну та архітектури; Конференція «Аналіз ринку нерухомості: Ненасичені сегменти, перспективи для виробників металоконструкцій»; Семінар «Мультиканальне просування будівельної компанії в інтернеті» тощо.

Також Будівельна палата разом з Міносвіти готує ділову розмову за участі директорів коледжів, представників крупних будівельних структур на тему: «Робітничі кадри для будівництва: проблеми і перспективи. Ярмарок вакансій».

Олег Коваль, генеральний директор ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» розповів про хід підготовки до міжнародної будівельної виставки «InterBuildExpo – 2017»: 

Про хід підготовки до міжнародної будівельної виставки «InterBuildExpo – 2017» доповів генеральний директор ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» О.П. Коваль. За його словами, у виставці візьмуть участь понад 600 організацій, які розміщуватимуть свої експозиції на площі 28 тис. кв.м. Він повідомив, що кількість експонентів уже перевищує минулорічний показник майже на 10%.

На засіданні оргкомітету виступили з пропозиціями: генеральний директор ХК ТОВ «Енергомонтажвентиляція» М.Ю. Іщенко, голова правління Асоціації ландшафтних архітекторів України В.В. Рябець, представник Міносвіти С.П. Коваленко та інші. Зокрема, йшлося про необхідність залучення до проведення заходів виставки студентської молоді з профільних навчальних закладів, також піднімалися питання щодо благоустрою та озеленення нових та історичних кварталів міської забудови.

У засіданні Оргкомітету взяли участь представники Київської міськдержадміністрації, громадських організацій, а також мас-медіа.Джерело: Build Portal
Текст: Будівельна палата України
Фото і відео: Прес-служба Головного будівельного порталу України Build Portal

Комментарии запрещены.