• 22.09.2018
  Что делать, если сломалась бытовая техника

  Что делать, если сломалась бытовая техника Ремонт холодильников в Киеве Сотрудники сервисного центра «Ремонт на дому» в Киеве готовы выехать по указанному в заявке... 
  Читать полностью

 • 18.09.2018
  Товары для творчества

  В магазине «Scraptools» представлен большой ассортимент товаров для творчества, подробнее здесь. Если вы хотите успокоить свои нервы, отвлечься от ежедневных трудностей,... 
  Читать полностью

 • 31.08.2018
  Мяч joma

  Если вы выбираете купить мяч джома — мяч торговой марки «joma» для своего сына, который имеет определенные предпочтение по футбольным командам, то большой выбор продукции... 
  Читать полностью

 • 31.08.2018
  Что учесть при выборе мяча

  В магазине «Soccer-Shop» представлен большой выбор мячей как любительского, так и профессионального класса. На сайте вы сможете купить мяч джома для профессионального футбола.... 
  Читать полностью

Туризм и хобби
Отдых и развлечения
Наука и техника

Всеукраїнський Конкурс для майбутніх архітекторів, дизайнерів та будівельників «Твій ідеальний ЕКО Дім»


8 грудня відбулася офіційна церемонія відкриття виставки кращих студентських робіт Всеукраїнського Конкурсу «Твій Ідеальний ЕКО Дім» в міжнародному аеропорті «Бориспіль», у терміналі Д.

Виставку урочисто відкрили Максим Солоненко, директор з маркетингу та збуту відділу Внутрішніх Інженерних Мереж компанії REHAU, а також Євген Дихне, генеральний директор міжнародного аеропорту «Бориспіль».

У святковій атмосфері учасників виставки привітали Євгенія Сатська, корпоративний прес-секретар авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України», а також Костянтин Кожемяка, власних фамільної друкарні HUSS, які являються партнерами Конкурсу. Також студентів привітав відомий та талановитий скульптор Олег Пінчук, який створив спеціальну експозицію з труб REHAU «Гармонія хаосу» — в руках Олега навіть труби можуть бути витвором мистецтва.


«Кожного року компанія REHAU проводить різноманітні проекти та конкурси для дітей та молоді. В 2016 році  REHAU вирішила продовжити соціальну ініціативу та підтримати талановиту молодь України і створила проект для майбутніх архітекторів, дизайнерів, будівельників та творчих особистостей «Твій Ідеальний ЕКО Дім». Протягом трьох місяців студенти зі всієї України створювали проекти на тему ЕКО будинків, використовуючи сучасні та енергоефективні технології, інноваційні рішення та ідеї, а також труби REHAU. Експертне Журі обрало 30 півфіналістів, чиї роботи будуть представлені в аеропорті до 8 березня 2017 року, а потім будуть експонуватися в Центрі української культури та мистецтва», говорить Максим Солоненко, директор з маркетингу та збуту відділу Внутрішніх Інженерних Мереж компанії REHAU.

«МАУ» вручила «Приз глядацьких симпатій» (авіаквиток в обидві сторони до Німеччини) Ірині Матущенко, студентці п’ятого курсу архітектурного факультету Харківського національного університету будівництва та архітектури.

За результатами Facebook голосування на офіційній сторінці REHAU перемогли: Ірина Шпак, студентка шостого курсу факультету дизайну Університету ім. Грінченка та студенти п’ятого курсу Інституту художнього моделювання та дизайну ім. Сальвадора Далі Брейтер Станіслав, Май-Кувачов Станіслав, Міхєєв Станіслав, Балицька Ірина, Кухтік Олена та Кащенко Ярослав. Переможці отримали планшети та солодкі подарунки від Cup Cake Studio.

За результатами Експертного голосування, до складу якого увійшли Йорх Еберхардт (REHAU Австрія), Клаус Гольвіцер (REHAU Німеччина), Максим Солоненко (REHAU Україна), Юлія Берге (REHAU Україна), Анна Кравченко  (REHAU Україна),  Андрій Пашенько (архітектурна майстерня А. Пашенько) та Костянтин Кожемяка (фамільна друкарня HUSS), було обрано 6 переможців.

В категорія 3Д модель оригінальна I місце посів Шелемеха Ростислав, учень 11 класу Загальноосвітньої  школи–гімназії ім. В. Т. Сенатора; II місце – Стребелева Софія, студентка першого курсу факультету іспанської філології Університету ім. Грінченка; III місце — Юсан Іуліанія, студентка другого курсу театрального факультету Київского національного університету театру, кіно і  телебачення ім. Карпенко-Карого. В категорії комп’ютерна 3Д модель перемогли: I місце — Карандюк Денис, студент четвертого курсу архітектурного факультету Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури; II місце – Мавродій Анатолій, студент п’ятого курсу будівельного факультету Харківського національного університету будівництва і архітектури; III місце  — Надкерничний Ігор, студент п’ятого курсу будівельного факультету Вінницького національного технічного університету.


Переможці перших місць отримали Grand Prix (експонування роботи на території головного офісу REHAU у Німеччині), стажування в REHAU Україна, а також планшети; другі місця – фітнес-трекери, треті місця – сертифікати на навчання в Гете Інституті. Також всі переможці отримали солодкі подарунки від Cup Cake Studio.

Ми вдячні нашим інформаційним партнерам, журналу САЛОН та газеті «Ділова Столиця», за підтримку та допомогу, а також Національній спілці архітекторів України.

REHAU і в майбутньому планує проводити конкурси для студентів та дітей та створювати нові креативні проекти.

  

Куратор проекту:

Юлія Берге, Yuliya.Berge@rehau.com, +38  050 357 34 10

 З деталями Конкурсу Ви можете ознайомитися на сайті.

Джерело: REHAU Україна
Інформацію опубліковано на правах реклами

Комментарии запрещены.